WelComeToAli AtaeiWeb Site


منابع تامين مالي سرمايه در گردش افزايش سود افزايش بهره وري
خانه
مهندس علی عطائی
هدف

این سایت با هدف ارائه مشاوره فنی، اقتصادی و مالی به صنایع مختلف کشور و همچنین ارائه راهکارهای مدیریتی به مدیران صنایع جهت افزایش بهره وری واحدهای صنعتی و اتوماسیون این واحدها، به منظور کمک به رشد و شکوفایی صنایع، راه اندازی گردیده است. این سایت با دارا بودن کادری متخصص شامل کارشناسان فنی در علوم مختلف و کارشناسان مالی،اقتصادی و نرم افزاری مفتخر است به عنوان مشاور در زمینه ایجاد،توسعه،بازسازی،راه اندازی و بهره برداری ازطرح های صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی، بازرگانی، مسکن و ساختمان و توریسم و گردشگری در کنار شما باشد.

یکی از خدمات این سایت بررسی امکان سنجی پروژه های صنعتی و تهیه طرح توجیهی مطابق با چهارچوب و ضوابط بانکی کشور و ادامه کار تا مرحله اخذ مجوزهای لازم از سیستم بانکی می باشد. این سایت جهت بالا بردن دقت و سرعت عملیات و استاندارد بودن گزارش های خود در بررسی های مالی و نظارت طرح ها از نرم افزار بین المللی Comfar ExpertIII و Primavera استفاده می نماید.

Ali Ataei.com, با پشتوانه‌ی تخصص و تجربه‌ی كارشناسي خود به منظور ارائه خدمات مشاوره جهت اخذ تسهیلات بانکی، ارائه فعالیت‌های مدیریتی گردشگری در راستای کمک به ارتقاء سطح توریسم کشور، نظارت بر اجرای طرح های مصوب شده، مشارکت در امور سرمایه‌گذاری و مشاوره در زمینه مدیریت و کنترل پروژه و با هدف مشارکت در سیاست گذاری و برنامه‌ریزیهای جدید تأسیس و سعی در بهبود روند این امر در کشور دارد.

 

feed-image Feed Entries


راه اندازی شده توسط WWW.Ali Ataei.COM.